Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Lommel

Stefanie gelukgewenst door de kroonprins

Zaterdag 27 oktober 2012
Kroonprins Filip heeft vandaag 40 mensen geëerd die hun leven op het spel hebben gezet om dat van een ander te redden. Zij kregen uit handen van de prins een medaille van het Carnegie Hero Fund. Dit fonds, dat in 1909 in de Verenigde Staten werd opgericht door de Amerikaanse zakenman en mecenas Andrew Carnegie, is sinds 1912 in België actief en viert hier dan ook zijn honderdste verjaardag.
Een van de gelauwerden was de 16-jarige Stefanie Simons uit Lommel. Zij kreeg uit handen van de prins de "Jeanne Rombout", een speciale prijs voor een held die jonger dan 18 is. "De daad waarvoor wij u vandaag eren, was een spontane daad, zonder berekening van het risico", zei prins Filip. "U had evengoed die daad niet kunnen stellen en daarvoor duizenden goede
rechtvaardigingsgronden kunnen aanvoeren, maar u gaf uitdrukking aan uw openhartigheid en vrijgevigheid. Sommigen hebben daarvoor een hoge prijs betaald, enkelen zelfs de hoogste. Uw daad is een voorbeeld voor iedereen en een oproep aan de hele samenleving."
Recentste nieuws
  • Di 1/07 Lommel - Kelly Vromans, al jaren een vertrouwd gezicht
  • Di 1/07 Lommel - Nomineer je kandidaat voor Lommelse Cultuurprijs
  • Ma 30/06 Lommel - Demo Sidecar Kids tijdens GP van België
  • Ma 30/06 Lommel - Speuren met Anna in Lommel
  • Ma 30/06 Lommel - Gááw vielóbel voor Carl Vertommen van WICO

Kalender Lommel

Dinsdag
1
Juli

Grensparkwandeling

GrensparkwandelingVandaag Wandelclub Milieu 2000 organiseert op dinsdag 1 juli zijn Grensparkwandeling met vertrek aan Het (…)
Donderdag
3
Juli

Bloedcollecte Kattenbos

Bloedcollecte in Zaal Klosterhof vanaf 18 tot 20u30. Maak nu je afspraak via rodekruis.be of bel (…)
Zondag
6
Juli

Zeisdag in de Vloeiweiden

Zeisdag in de VloeiweidenDe zeis, al ruim 2 millenniums oud, wordt nog steeds gebruikt in onze hedendaagse cultuur, (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
25/05
Voor: Guido Schols

Proficiat T.T.C.Lommel met het clubkampioenschap ??

rudi van engeland
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Lommel
Zoekertjes Lommel
Aangeboden
Volledige keuken nog af te breken Nieuw aquarium
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Muliplex
Gevonden
Poesje Don Boscostraat
Meer zoekertjes in Lommel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Lommel » Stefanie gelukgewenst door de kroonprins
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie