De
ticketverkoop voor het nieuwe cultuurseizoen 2025–2026 van Cultuurcentrum De Adelberg kende een
indrukwekkende start. Op de eerste avond alleen al gingen maar liefst 11.900 tickets de deur uit. De reservaties blijven intussen vlot binnenstromen: de teller staat momenteel op 13.450 verkochte tickets.
Een aantal voorstellingen - waaronder Barbara Dex, Kamal Kharmach, Radio Guga, Kommil Foo, Wouter Deprez en Scala & KolacnyBrothers - waren in een mum van tijd volledig uitverkocht.
Vanwege de grote belangstelling zijn extra voorstellingen toegevoegd voor het familietheater HET EI, Het Wolk en FroeFroe.
Voor Sprookjes Enzo, Hetty Helsmoortel en Het nieuwstedelijk zijn nog maar een beperkt aantal tickets beschikbaar. Wie er nog graag bij wil zijn, wacht best niet te lang met reserveren.
Bepaalde producties blijken bijzonder populair bij het publiek van De Adelberg. De ticketverkoop verloopt ook heel vlot voor onder andere de openingsvoorstelling met Kwart voor Vrijdag
(foto), de cursus Zeus in jeans, het klassieke concert met Anneleen Lenaerts, de musical van Theater Terra, de lezing van Rudi Vranckx en het betoverende Circus Ronaldo.
Heb jij al een keuze kunnen maken? Ontdek, noteer, reserveer en …. Geef kleur aan jouw seizoen!
Programma en tickets:
www.ccdeadelberg.be