Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Lommel

Tien jaar Internetgazet Lommel in de Adelberg

Zaterdag 9 september 2017
Tien jaar Internetgazet Lommel in de Adelberg - Lommel
Vanavond zijn we voor de tweede dag in CC De Adelberg om de tiende verjaardag van Internetgazet Lommel te vieren. De zaal zit vol met belangstellenden die het zich gezellig hebben gemaakt en luisteren naar de vele gasten die zijn uitgenodigd - om geïnterviewd te worden door Evelien Mannaerts van Radio2 of om muziek te maken. Zo luisterden we totnogtoe graag naar het duo Dyadic (foto) en naar burgemeester Peter Vanvelthoven, die ondanks zijn Bal van de Burgemeester absoluut naar de Internetgazetavond wou komen. "Ik vind het geweldig wat Internetgazet doet," zei hij. "Er is weinig wat aan hun aandacht ontsnapt. Het is echt wel buitengewoon. Ze hebben ook aandacht voor kleine dingen die belangrijk zijn. En ze komen altijd. Het is niet altijd gemakkelijk om de grotere media naar Lommel te krijgen, maar de Internetgazetmensen zie je altijd op de afspraak. Soms is er een persconferentie en als ik dan naar huis rijd en ik open daar de Internetgazet, dan staat het er al op."
De burgemeester had het desgevraagd ook over het al dan niet verkeersvrij maken van de Kerkstraat. Tegenover heel wat mensen die het verkeer uit die straat willen hebben, staan de middenstanders die het verkeer juist wél willen toelaten, zei hij. Er zijn gesprekken geweest om de straat bijvoorbeeld op woensdagmiddag verkeersvrij te maken, maar ook daarover kon geen overeenstemming bereikt worden. Damart komt nu naar de Kerkstraat, maar een van hun vragen was dat de Kerkstraat geopend zou blijven voor het verkeer.
Door de jongste ingrepen - zitbanken en dergelijke - wilde men het verkeer in de Kerkstraat ontmoedigen. Maar dat is niet echt gelukt, gaf Vanvelthoven toe.
Evelien Mannaerts had het tenslotte over de komende gemeenteraadsverkiezingen. "Ik zal de lijst trekken", zei de burgemeester. En wanneer de federale verkiezingen er aan komen? "Dan zal ik vermoedelijk op de lijst staan, maar niet om in het parlement te zetelen - ik kies voor Lommel. Al blijft het jammer dat ik moet kiezen." (Foto Robert Boons)
Recentste nieuws
  • Do 3/07 Artsenstaking op 7 juli: impact op Noorderhart
  • Do 3/07 Meeste voornamen: Maria en Marc
  • Do 3/07 Lommel - Janus van Wesenbeeck opnieuw gearresteerd
  • Do 3/07 Navo toptheater
  • Do 3/07 Lommel - Prachtig verlichte Lourdesgrot in Mariapark

Kalender Lommel

Donderdag
3
Juli

Bloedcollecte Kattenbos

Vandaag Bloedcollecte in Zaal Klosterhof vanaf 18 tot 20u30. Maak nu je afspraak via rodekruis.be of bel (…)
Zondag
6
Juli

Zeisdag in de Vloeiweiden

Zeisdag in de VloeiweidenDe zeis, al ruim 2 millenniums oud, wordt nog steeds gebruikt in onze hedendaagse cultuur, (…)
Donderdag
10
Juli

Bloedcollecte Lutlommel

Bloedcollecte LutlommelBloedcollecte in Buurthuis De Hanekap vanaf 17u30 tot 20u30. Maak nu je afspraak via (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
25/05
Voor: Guido Schols

Proficiat T.T.C.Lommel met het clubkampioenschap ??

rudi van engeland
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Lommel
Zoekertjes Lommel
Aangeboden
Herenwandelschoenen Open aquarium
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Postzegels
Gevonden
Zakje v Twice as Nice met oorbellen
Meer zoekertjes in Lommel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Lommel » Tien jaar Internetgazet Lommel in de Adelberg
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie