Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Lommel

Vergeet niet uw kaarten te kopen!

Donderdag 24 augustus 2017
Vergeet niet uw kaarten te kopen! - Lommel
Internetgazet Lommel bestaat 10 jaar en dat wordt gevierd met een heuse feestavond op zaterdag 9 september. De zaal loopt al behoorlijk vol, de laatste tickets zijn nu verkrijgbaar op onze voorverkoopadressen. Dus wilt u er ook nog bij zijn... snel zijn, want het aantal plaatsen is beperkt! Vanaf 20.15 uur kunt u in CC De Adelberg dan terecht voor een praatprogramma met o.a. actrice Katrien de Ruysscher (Thuis), ex-wielrenner Johan Vansummeren, Burgemeester Peter Vanvelthoven, ... en intermezzo's van o.a. Dyadic, Wartaal, Rudi Lavreysen, Chel Driesen, Jos Jansen en een 'mystery guest'. Tevens is er live-tekenen door Lommelse tekenaars en worden deze tekeningen nadien geveild voor het Goede Doel, en na de pauze optredens van de Sjieklets en Rustling Cane! Een puur Lommels programma dus. Kaarten aan 4 euro zijn verkrijgbaar bij de Lectuurshop, het Trefhuysch, het Krantenpandje in de Barrier en Ons Genoegen in Kerkhoven. Maar... deze kaarten zijn aan de kassa inruilbaar voor twee drankbonnen, dus in feite is de inkom gratis!!! En... de opbrengst is voor Levensloop.
Ook onze quiz op vrijdag 8 september loopt behoorlijk vol... ook hier zijn nog enkele tafels vrij! U kan nu nog inschrijven met een ploeg van 4 tot 6 personen via internetgazet.lommel[!]telenet.be.
Recentste nieuws
  • Di 1/07 Lommel - Kelly Vromans, al jaren een vertrouwd gezicht
  • Di 1/07 Lommel - Nomineer je kandidaat voor Lommelse Cultuurprijs
  • Ma 30/06 Lommel - Demo Sidecar Kids tijdens GP van België
  • Ma 30/06 Lommel - Speuren met Anna in Lommel
  • Ma 30/06 Lommel - Gááw vielóbel voor Carl Vertommen van WICO

Kalender Lommel

Dinsdag
1
Juli

Grensparkwandeling

GrensparkwandelingVandaag Wandelclub Milieu 2000 organiseert op dinsdag 1 juli zijn Grensparkwandeling met vertrek aan Het (…)
Donderdag
3
Juli

Bloedcollecte Kattenbos

Bloedcollecte in Zaal Klosterhof vanaf 18 tot 20u30. Maak nu je afspraak via rodekruis.be of bel (…)
Zondag
6
Juli

Zeisdag in de Vloeiweiden

Zeisdag in de VloeiweidenDe zeis, al ruim 2 millenniums oud, wordt nog steeds gebruikt in onze hedendaagse cultuur, (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
25/05
Voor: Guido Schols

Proficiat T.T.C.Lommel met het clubkampioenschap ??

rudi van engeland
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Lommel
Zoekertjes Lommel
Aangeboden
Babypark Kinderwagen 3 in 1
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Postzegels
Gevonden
Zakje v Twice as Nice met oorbellen
Meer zoekertjes in Lommel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Lommel » Vergeet niet uw kaarten te kopen!
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie