De zomervakantie staat eindelijk voor de deur en dat werd in Werkplaatsen traditiegetrouw gevierd met het gezellige buurtfeest
Werkplaatsen Zomert, de vierde editie al van dit gratis evenement, dat jong en oud samenbrengt voor een dag vol plezier, ontspanning en muziek.
Voor de kleinsten waren er vanaf de namiddag opnieuw tal van leuke activiteiten voorzien. Zo konden ze zich uitleven op het springkasteel, meedansen tijdens de minidisco, of deelnemen aan het wobbelturnen. Ook de creatieve kinderen kwamen aan hun trekken tijdens een knutselworkshop. Glittertattoos en airbrushtattoos waren er voor iedereen die zin had in wat extra kleur en fun.
Natuurlijk was er ook aan de innerlijke mens gedacht. Bezoekers genoten van lekkere frietjes, verfrissende drankjes, cocktails (met of zonder alcohol), ijsjes en taart.
Op muzikaal vlak werd het feest naar een hoger niveau getild met een optreden van
Lost Memorie, een allround coverband die de sfeer er goed wist in te brengen. DJ Moustache nam de rest van de namiddag en avond het roer over.
Met deze geslaagde editie bewees Werkplaatsen Zomert opnieuw een vaste waarde te zijn in het begin van de Lommelse zomer. De organisatie kijkt alvast uit naar volgend jaar!
(Foto's Robert Boons).
Meer foto's.