Neerpelt
We zijn er laat mee, maar het trommelkorps van de Lilse schutterij heeft nog maar eens feest gevierd. Aanleiding was deze keer het feit dat het trommelkorps op enkele weken tijd
twee kampioenstitels behaalde: het Limburgs kampioenschap en het nationale kampioenschap. De genodigden werden door schutterskoning Piet Triki op de viering verwelkomd met
pollepeltjes jenever - volgens de voorzitter een oud gebruik bij de Lilse schutterij
(een en ander verklaart dit late verslag) - en op de receptie werd het woord gevoerd door schepen-trommelaar Juul Vrolix, EH Hendrik Vandervelden, gedeputeerde Frank Smeets en voorzitter Bruno Stalmans. Enige toelichting bij de foto's:
Foto hierboven: een groepsfoto van het trommelkorps.
Foto's hieronder: een foto met de instructeurs van het trommelkorps, met links Bert Hermans (instructeur jongeren), daarnaast Gerard Storms (hoofdinstructeur) en rechts Kevin Bloemen (hulpinstructeur). Op de foto daarnaast ziet u links Victor Oskam. Hij heeft 6 keer de mars geschreven waarmee de Lilse drumband een gouden medaille behaalde op het WMC in Kerkrade. Hoed af! Naast hem staat voorzitter Bruno Stalmans en uiterst rechts Gerard Storms. De laatste foto werd genomen omdat de schutterij jaarlijks een mooi aandenken geeft aan iemand die zich verdienstelijk heeft gemaakt voor de schutterij. Het aandenken is een kunstwerk van de uit Lille afkomstige Stijn Lauwers. Het is een afdruk van een linosnede die een fragment uit het schuttersleven weergeeft. Het aandenken werd nu overhandigd aan Victor Oskam en Gerard Storms.