Woensdag 16 september 2009
Neerpelt
Komende zondag nodigen ‘De 4 Jaargetijden’ u uit om het 10-jarig jubileum te vieren. Om 10.30 uur wordt "de herfst" welkom geheten in het Hubertustheater en wordt het publiek begroet met muziek en dans.
Een cello, drie hobo’s, een fagot en een klavecimbel. Vera Baliko, Griet Bols, Karel Schoofs, Jeroen Soors, Bob Permentier en Luc Van Vaerenbergh spelen muziek van Vivaldi, Händel, Zilenka en Mozart.
Als apotheose dansen Wim Vanlessen en Yurie Matsuura, principal en soliste bij het Koninklijk Ballet van Vlaanderen, een pas de deux uit ‘Het Zwanenmeer’.
En natuurlijk wordt dit optreden zoals steeds afgesloten met een aperitief en een gezellige babbel.
Volwassenen betalen 10 euro, jongeren tot 18 jaar 6 euro. Een abonnement voor vier concerten kost 28 euro. Men kan parkeren op de speelplaats van het college.