Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Lommel

Chips en oortjes

Zondag 16 juni 2019
300 woorden van Rudi
Chips en oortjes - Lommel
In de trein had ik de deur van het toilet al vier keer dichtgedaan toen het meisje naast ons kwam zitten. De ene na de andere onverlaat weigerde om de deur te sluiten na een bezoek aan het rijdende kleinste kamertje. Ik keek telkens op de toiletpot die eruitziet als een exemplaar uit de gevangenis. “Daar zit je toch ook niet op je gemak”, zei ik tegen mijn vrouw. De grap werd met een licht grijnzen onthaald.
Het meisje droeg oordopjes die men in de volksmond gemakshalve dezelfde naam geeft als het lichaamsdeel waar men ze insteekt. Oortjes. Deze kenmerkten zich omdat ze zonder draad met haar telefoon verbonden waren. Het blijft een gek zicht. Och, als men over pakweg tien jaar een exemplaar draagt met draadjes, krijgt men ook bekijks. “Het kan verkeren”, fluisterde ik tegen niemand in het bijzonder.
Het meisje zat amper toen ze een grote zak chips uit haar rugzak haalde. De combinatie van de oortjes en het eten zorgden voor een waar klankspel. Want als je het gehoor uitschakelt, ga je automatisch luider spreken. En eten. "Waar zijn die oortjes als je ze nodig hebt", zei ik.
Bovendien was ze snipverkouden. "Wist je dat een neus vroeger bekend stond als een snotkoker", probeerde ik tevergeefs de aandacht af te leiden. Na een tiental keer zeer luid het neusvocht terug op haar plaats gebracht te hebben, greep ze eindelijk naar papieren zakdoekjes. Er volgde een trompetgeschal waar menig klaroenblazer jaloers op was geweest. "Het ergste moet nog komen. Doe het alsjeblieft niet", zei ik. Mijn smeekbede leidde tot niets. Ik had mijn hoofd veiligheidshalve omgedraaid, maar in de weerspiegeling van het treinraam zag ik het meisje toch naar het resultaat van haar gesnotter in de papieren zakdoek kijken.
Gelukkig stond de deur van het toilet open.
                                                   Rudi Lavreysen
Nieuwere berichten in '300 woorden van Rudi'
  • 19/06/'25Het dekentje
  • 03/06/'25Het is nog warm
  • 20/05/'25WC-lezen...
Oudere berichten in '300 woorden van Rudi'
  • 01/06/'19 Lommel - Allemaal hupkes
  • 19/05/'19 Lommel - De boekenverkoper
  • 04/05/'19 Lommel - Hemelse klanken

Kalender Lommel

Zaterdag
21
Juni

Tocht der 7 Heerlijkheden

Tocht der 7 HeerlijkhedenVandaag Wandelclub Milieu 2000 organiseert op zaterdag 21 juni zijn Tocht her 7 Heerlijkheden met vertrek (…)
Zaterdag
21
Juni

Open-molenzaterdag

Open-molenzaterdagVandaag Kom genieten van de werking van een levende molen. Info over de aanstaande molenaarscurus en leer (…)
Maandag
23
Juni

Avondmarkt Koning Leopoldlaan

Gezellige avondmarkt voor jong en oud
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
25/05
Voor: Guido Schols

Proficiat T.T.C.Lommel met het clubkampioenschap ??

rudi van engeland
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Lommel
Zoekertjes Lommel
Aangeboden
Massagetafel Keramiek met paarden
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Postzegels
Gevonden
Poesje Don Boscostraat
Meer zoekertjes in Lommel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Lommel » Chips en oortjes
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie