Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Lommel

Speelpleinwerking De Boomhut van start

Zaterdag 31 juli 2021
Speelpleinwerking De Boomhut van start - Lommel
De Boomhut is een speelpleinwerking voor kinderen met (een vermoeden van) een beperking. Het is een initiatief van de regenbOog vzw, in samenwerking met het stadsbestuur. Dit samenwerkingsverband speelt in op de vraag van ouders van deze kinderen naar een leuk vrijetijdsaanbod voor deze doelgroep.
De coördinator en de jobstudenten werkten voor deze zomer een leuk programma uit met verschillende activiteiten zoals: sport en spel, zwemmen, koken, daguitstappen, knutselen, verkleden & grime enz.
Afgelopen week werd de Eymardschool, de uitvalsbasis van speelpleinwerking De Boomhut, omgebouwd tot een survivalkamp. Er kwamen échte militairen langs om de kinderen de kneepjes van het vak aan te leren. Naast het toepassen van al deze serieuze legerskills, was er gelukkig ook tijd om een feestje te bouwen in de kinderdisco. Inmiddels is de zomer halfweg, maar gelukkig staan er in augustus ook nog enkele leuke weken gepland! (Bijdrage Valesca Wilms)
Speelpleinwerking De Boomhut van startSpeelpleinwerking De Boomhut van start
Recentste nieuws
  • Wo 2/07 Het olifentenpaadje
  • Di 1/07 Lommel - Brandweer rukt uit voor heidebrand
  • Di 1/07 Lommel - Weerstandslaan wordt speelstraat
  • Di 1/07 Lommel - Drie huurlingen weg bij Lommel SK
  • Di 1/07 Lommel - OKRA Zomert in de Moffel

Kalender Lommel

Woensdag
2
Juli

Film in de kerk

Film in de kerkVandaag Te warm of te nat, te droog of te koud… Bij ons is het altijd goed ??. Leuke animatiefilm (…)
Donderdag
3
Juli

Bloedcollecte Kattenbos

Morgen Bloedcollecte in Zaal Klosterhof vanaf 18 tot 20u30. Maak nu je afspraak via rodekruis.be (…)
Zondag
6
Juli

Zeisdag in de Vloeiweiden

Zeisdag in de VloeiweidenDe zeis, al ruim 2 millenniums oud, wordt nog steeds gebruikt in onze hedendaagse (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
25/05
Voor: Guido Schols

Proficiat T.T.C.Lommel met het clubkampioenschap ??

rudi van engeland
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Lommel
Zoekertjes Lommel
Aangeboden
Sfeerlampje Yamaha ra 100 gitaarversterker
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Postzegels
Gevonden
Zakje v Twice as Nice met oorbellen
Meer zoekertjes in Lommel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Lommel » Speelpleinwerking De Boomhut van start
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie