Van vrijdag 8 tot en met zondag 10 mei staat het centrum van Lommel opnieuw volledig in het teken van de
Lentekoopjes. Drie dagen lang zorgen de handelaars voor extra sfeer, koopjes en animatie in de winkelstraten van de Kerkstraat tot aan de Markt.
Bezoekers kunnen er terecht voor aantrekkelijke acties, nieuwe collecties en tal van leuke ontdekkingen. Het stadscentrum wordt daarbij omgetoverd tot een gezellige ontmoetingsplek waar shoppen en genieten hand in hand gaan.
Ook de sfeer ontbreekt niet tijdens het koopjesweekend. Op zaterdag en zondag zorgt muziek in het centrum voor extra ambiance, terwijl terrasbezoekers zondagmiddag kunnen genieten van liveoptredens. Voor kinderen zijn er balloncreaties en grime voorzien, en omdat het zondag Moederdag is, worden ook de mama’s extra verwend met een kleine verrassing.
Vrijdagavond starten de Lentekoopjes al vanaf 17.30 uur met een sfeervolle Hap & Tap in verschillende horecazaken in het centrum. Daar wordt live muziek gecombineerd met hapjes en drankjes.
Onder meer deze optredens staan gepland:
- Café René: straattroubadour André Pasternak
- De Goei Zjat: Awesome Blue met covers van Fleetwood Mac, Amy Winehouse en Creedence Clearwater Revival
- Baziel: Louise & Tim
- Vill'Artistiek: De Rolo’s
- Café De Kroon: Dominique Swerts met 80’s songs
De Lentekoopjes zijn intussen uitgegroeid tot een vaste traditie in Lommel en brengen elk voorjaar heel wat bezoekers naar het stadscentrum.