In Eindhoven heeft de politie vanmorgen rond kwart na vijf bij een tankstation aan de Insulindelaan een auto beschoten die een uur eerder in de Hans Memlingdreef in Lommel gestolen was, nadat de daders eerst via een inbraak in de woning van de eigenaar de sleutels van de Mercedes 320 CDI hadden buitgemaakt.
Een politiepatrouille had de auto bij het tankstation zien staan. Toen een agent de bestuurder wilde aanspreken, reed de auto met hoge snelheid weg. De agent had het bestuurdersportier nog vast en werd enkele meters meegesleurd, maar raakte niet gewond.
Daarop schoot de politie naar de auto. Daarbij zou er niemand geraakt zijn. De politie wil over de schietpartij niet méér kwijt vanwege het onderzoek terzake. De auto werd later in de Perpignanlaan leeg teruggevonden. De inzittenden zijn spoorloos.