Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Lommel

Kom dit weekend naar Levensloop Lommel!

Woensdag 8 november 2023
Kom dit weekend naar Levensloop Lommel! - Lommel
Levensloop Lommel bestaat 10 jaar! En dat wordt dit weekend, van zaterdag 11 november 16u tot zondag 12 november 16u, gevierd met een gezellige feesteditie die zal doorgaan in en rond de Soeverein Arena. Momenteel zijn er 769 deelnemers in 28 teams, er zijn 78 vechters en tot nu toe werd 23.888 euro ingezameld. Maar iedereen kan meehelpen om dat bedrag omhoog te tillen! Door een team te starten of te vervoegen, Levensloop financieel te steunen, mee te doen als vrijwilliger, of gewoon door naar het gezellige evenement te komen.
De openingsceremonie is op zaterdag 11 november om 16u, met een ereronde van de Vechters die het startschot van Levensloop vormt. Om 20u is er het meest sfeervolle en intieme moment: de Kaarsenceremonie: Dit symbolische moment, dit jaar met de Nieuwe Harmonie, is bedoeld om mensen met kanker te steunen, personen te vieren die de ziekte overwonnen en overleden dierbaren te herinneren. Op zondag 12 november is er dan om 16u de Slotceremonie waarbij iedereen die Levensloop mee mogelijk maakt in de bloemetjes gezet wordt. Dan wordt ook het ingezameld bedrag bekend gemaakt. Als orgelpunt lopen al deze mensen samen nog een laatste ronde voor de strijd tegen kanker.
Op zondag kan je van 9u tot 11u komen genieten van een heerlijk ontbijtconcert met Margriet en Celine, met nadien een bezoekje van de Sint. Verder zijn er verspreid over de twee dagen verschillende live optredens, van Pocket Rockit, Loco Kids Disco, Steffnmusic, Suntax, Whores On Horses, Drop Dead Gorgeous. Er zijn drie wandel- en looppistes in en rond de Soeverein, een heus kinderdorp, randanimatie… Kortom, een super feesteditie. En nog feestelijker met elke Lommelaar erbij!
Levensloop is de solidariteitsbeweging van Stichting tegen Kanker die mensen die kanker hebben of hebben gehad in de bloemetjes zet. Tegelijk zamelt Levensloop geld in ten voordele van wetenschappelijk kankeronderzoek en lokale projecten die bijdragen aan het welzijn van patiënten en hun naasten.
Recentste nieuws
  • Ma 1/06 Lommel - Nieuwe regels voor buitenschoolse opvang
  • Ma 1/06 Goe wêrkvolk
  • Ma 1/06 12 % meer vrachtvervoer op luchthavens
  • Zo 31/05 Lommel - Muurschilderingen in Sint-Pietersbandenkerk
  • Zo 31/05 Lommel - De pannenkoekenbuik

Kalender Lommel

Woensdag
3
Juni

Dans in Beweging

Dans in BewegingEen voorstelling door de dansklassen van Kunstacademie Noord-Limburg / afdeling Lommel. Toegang (…)
Donderdag
4
Juni

Extra REA/AED-opleiding bij RK Lommel

Extra REA/AED-opleiding bij RK LommelRode kruis Lommel gaat weer REA/AED opleidingen geven. Dit is een les dagdeel van 3 uur. Deze (…)
Donderdag
4
Juni

Bloedcollecte Kolonie

Bloedcollecte KolonieBloedcollecte in Buurthuis De Kom vanaf 18 tot 20u30. Maak nu je afspraak via rodekruis.be of (…)
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
28/05
Voor: Guido SCHOLS

Voor tafeltennis club ttc lommel

Rudi Van Engeland
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Lommel
Zoekertjes Lommel
Aangeboden
Skihelm TV kast
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Muliplex
Meer zoekertjes in Lommel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Lommel » Kom dit weekend naar Levensloop Lommel!
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie