Beringen
Bocholt
Bree
Hamont-Achel
Hechtel-Eksel
Leopoldsburg
Lommel
Oudsbergen
Peer
Pelt
Stuur ons je tip!
Nieuws
Nieuwsarchief
Kalender
Groeten & felicitaties
Zoekertjes
Nieuws toevoegen
Lommel

Sporten en bewegen met MOEV

Woensdag 7 februari 2024
Sporten en bewegen met MOEV - Lommel
Sporten is gezond, en sporten leren kennen heel erg leuk. Deze namiddag kwamen een 70-tal kinderen van het vijfde en zesde leerjaar uit acht Lommelse basisscholen in de sporthal van de Soeverein proeven van verschillende sporten, in organisatie van MOEV. Ze speelden per sport recreatieve wedstrijdjes in een doorschuifsysteem.
Zo speelden ze 3x3 basket, een basketvorm waar per ploeg drie spelers op het plein staan. Het wordt gespeeld op een half basketveld. Trainers van BBC Croonen Lommel leerden de kinderen de kneepjes van de sport. Enkele Lovoc-trainers tekenden dan weer present om de kinderen smashvolley aan te leren. SmashVolley is een variante op het volleybal. Het is een leuke en actieve vorm van volley die op een laag net gespeeld wordt en door iedereen op zijn of haar eigen niveau kan gespeeld worden. De nadruk ligt op de aanval - de smash -, het meest spectaculaire onderdeel van volleybal. Tot slot konden de kinderen ook nog proeven van unihockey met begeleiding van PXL. Unihockey is een intensieve, dynamische en attractieve ploegsport met eenvoudige spelregels. Er wordt gespeeld met een plastieken stick en een puck.
De hele sportnamiddag was een organisatie van MOEV. MOEV zet alle leerlingen uit het kleuter-, basis- en secundair onderwijs aan tot een fitte, gezonde en veilige levensstijl en wil alle leerlingen plezier laten beleven door te bewegen. Dat doen ze onder andere door sportnamiddagen zoals deze te organiseren. De 70 deelnemende kinderen vonden het alvast heel leuk. Wie weet krijgen de sportclubs er dus wel enkele leden bij!
Meer foto's op onze Facebookpagina.
Sporten en bewegen met MOEVSporten en bewegen met MOEVSporten en bewegen met MOEVSporten en bewegen met MOEV
Sporten en bewegen met MOEVSporten en bewegen met MOEV
Recentste nieuws
  • Wo 20/08 Lommel - Vandaag in de Groene Doorsteek
  • Wo 20/08 Terug van weggeweest
  • Wo 20/08 Zes procent van de honden niet aangelijnd
  • Wo 20/08 Lommel - Vital van Restaurant Diana: een leven in de keuken
  • Di 19/08 Kattenbos Sport - KFC Eksel 0-2

Kalender Lommel

Woensdag
20
Augustus

Zomer-cafe

Zomer-cafeVandaag Woensdag 20 Augustus vanaf 14 uur Zomer-Cafe Kom-Af ??. Democratische prijzen ??????? Tussen 14 - (…)
Zaterdag
23
Augustus

Lommel Kermis @ D'n Timmer

Lommel Kermis @ D'n TimmerLommel Kermis [!]
Zaterdag
23
Augustus

Darts toernooi Lommel kermis @ D'n Timme

Darts toernooi Lommel kermis @ D'n TimmeDarts toernooi [!]
Plaats uw evenement
Bekijk de hele kalender
Groeten & felicitaties
25/07
Voor: Anita Leyns

Proficiat en nu maar genieten van het pensioen Raf cillen

Raf Cillen
Uw wensen toevoegen
Alle felicitaties uit Lommel
Zoekertjes Lommel
Aangeboden
Grote houten kader Zeevogels
Te koop
Te koop
Te koop
Gezocht
Muliplex
Gevonden
Zakje v Twice as Nice met oorbellen
Meer zoekertjes in Lommel
Uw zoekertje toevoegen
U bent hier: Startpagina » Lommel » Sporten en bewegen met MOEV
Contacteer ons  |  Adverteer  |  Over deze site  |  Gemeente-info & links  |  GDPR
Doorzoek de Internetgazet
© 2004-2013 Faes nv - Op de artikels en foto’s rust copyright | Site: Webstylers
RSS Feed
Volg ons
RSS Feed
Mobiele versie
internetgazet.mobi
Mobiele versie